Loading...

O společnosti LIMITRONIC

Hlavní stránka / O společnosti LIMITRONIC

Limitronic je dynamická společnost orientovaná na zákazníka
 

Vlastní software a výroba

Inženýři společnosti Limitronic neustále pracují na tvorbě vhodných řešení pro zákazníky a jejich konkrétní potřeby. Od samotného označování výrobků až po individuální řešení v oblasti dekorativního tisku a balení. Každý produkt je vybaven komunikačními protokoly a skriptováním pro snadnější integraci s rozhraním ERP.

Rychlá a efektivní technická podpora

Lokální distributoři produktů Limitronic poskytují okamžitý servis a přimou komunikaci s tiskárnami přes vzdálenou podporu.
Součástí poskytovaných služeb je pravidelná údržba a poradenství.

Jednoduchý tisk

Limitronic navrhuje své tiskárny tak, aby byla jejich obsluha a údržba v kažodenním provozu jednoduchá. Neustálé zlepšování vlastností tiskáren nabízí inovativní tisk pro každý den.

Společnost Limitronic byla založena v roce 1987 jako společnost se zaměřením na průmyslovou automatizaci, označování a identifikaci výrobků. Svou nabídkou Track and Trace řešení výrobních linek, poskytuje společnost Limitronic svým zákazníkům a jejich výrobkům přidanou hodnotu.

Prvním řešením na klíč, které společnost navrhla zahrnovalo označování a značení produktů pro celou výrobní linku. Toto řešení zahrnovalo označování primárního produktu pomocí technologie CIJ, označování sekundárních krabic pomocí tiskárny DOD, označování palet pomocí strojů Print & Apply a samotnému umístění produktů ve skladu díky RF systému. Společnost Limitronic se stala mezinárodním distributurem veškerého potřebného hardwaru.

Následně v roce 1999, na základě specifických požadavků pro označování sekundárních obalů se společnost rozhodla zahájit vlastní výrobu tiskáren. Tato skutečnost vedla ke vzniku řady tiskáren Limitag. Inkoustová tiskárna s vysokým rozlišením, téměř nulovou údržbou, robustní konstrukcí a jednoduchým intuitivním ovládáním. Kvalita tisku splňuje standardy
GS-1 a její konektivita umožňuje snadnou itegraci do výrobních linek.